Okulistyka weterynaryjna

Certyfikat badania chorób dziedzicznych oczu psów. Mikrochirurgia. Operacje zaćmy

Przyjazna Przychodnia weterynaryjna

Weterynarz Kraków - Dębniki, Ruczaj.

Wieloletnie doświadczenie internistyczne i chirurgiczne

EKG, USG, RTG, Endoskopia

News

Badania okulistyczne - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 2014

Przypominamy o planowanych badaniach okulistycznych pod kątem chorób dziedzicznych, które będą się odbywać podczas Wystawy Psów Rasowych w Krakowie w dniach 14-15 06. 2014r. 
Zapraszamy. 
Szczegóły w linku poniżej. 
http://www.zkwpkrakow.pl/badania.htm

Majowe konsultacje w Częstochowie


Zapraszamy na konsultacje okulistyczne tym razem do Częstochowy. Badania odbywać się będą 30 maja br. w Przychodni Weterynaryjnej Feniks, mieszczącej się przy ulicy Okólnej 113A. 
Podczas dnia konsultacyjnego możliwe będzie również zbadanie psów rodowodowych pod kątem chorób dziedzicznych oczu z wynikiem potwierdzonym certyfikatem. 
Więcej szczegółów można znaleźć tutaj:http://www.przychodniafeniks.pl/PL/Aktualnosci/

Badać będzie oczywiście lek. wet. Paweł Stefanowicz. Zapraszamy!

Animal Health Trust

Już wkrótce pojawi się kolejna okazja do poszerzania wiedzy ukulistycznej z najwyższej półki. W maju dr P.Stefanowicz będzie odbywał staż w renomowanej, specjalistycznej klinice weterynaryjnej Animal Health Trust w Newmarket, UK; W tym samym okresie będzie również uczestnikiem kolejnego kongresu European College of Veterinary Ophthalmologists (ECVO);

Read more...

Nowoczesne technologie w okulistyce weterynaryjnej.

 

 

Postęp technologii medycznych oraz ich rosnąca dostępność umożliwiają prowadzenie coraz dokładniejszej i  doskonalszej diagnostyki. Arsenał Przychodni Weterynaryjnej Retina powiększył się ostatnio o dwa nowe urządzenia.

Read more...

Life Sense - narkoza jeszcze bezpieczniejsza

LifeSense2Kapnograf Life sense, w który od października b.r. wyposażona jest Przychodnia Retina to kolejne urządzenie zapewniające bezpieczeństwo pacjentów poddawanych narkozie. Aparat umożliwia ocenę zmian wartości dwutlenku węgla i tlenu w czasie oddychania, co doskonale uzupełnia monitoring funkcji życiowych zapewniany przez nasz kardiomonitor. Teraz wszyscy mogą spać spokojniej.