Okulistyka weterynaryjna

Certyfikat badania chorób dziedzicznych oczu psów. Mikrochirurgia. Operacje zaćmy

Przyjazna Przychodnia weterynaryjna

Weterynarz Kraków - Dębniki, Ruczaj.

Wieloletnie doświadczenie internistyczne i chirurgiczne

EKG, USG, RTG, Endoskopia

News

USG DOPPLER, Monitoring ciąży u psa i kota.

              USG ciąży u suk można przeprowadzić już od 21 dnia po pokryciu, jednak optymalnym terminem na wykonanie pierwszego badania sonograficznego jest 25, 26 dzień. W tym dniu widoczna jest po raz pierwszy czynność skurczowa serca płodu, która jest w przybliżeniu dwa razy większa niż u matki. Dzięki diagnostyce ultrasonograficznej możemy bezpiecznie monitorować rozwój ciąży na każdym jej etapie. Nie jesteśmy w stanie natomiast określić liczebności miotu. W tym przypadku bardzo pomocne jest badanie radiologiczne, które możemy wykorzystać już od 45 dnia ciąży.

Laser operacyjny CO2

https://www.youtube.com/watch?v=sVudejqAtZI&;feature=youtu.be

Z przyjemnością informujemy, że Przychodnia Weterynaryjna Retina Pawła Stefanowicza jest wyposażona w nowoczesny laser operacyjny CO2 umożliwiający bezkrwawe i precyzyjne wykonanie wielu specjalistycznych procedur chirurgicznych. Zamieszczony powyżej film pokazuje jedną z operacji wykonanych u nas przy użyciu lasera CO2.  

Badania okulistyczne - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 2015

 

Jak co roku zapraszamy Państwa podopiecznych na badania okulistyczne pod kątem chorób dziedzicznych, których wynik potwierdzany będzie certfikatem. Badania będą się odbywać podczas Wystawy Psów Rasowych w Krakowie w dniach 20 - 21.06.2015

Zapraszamy. 

W czerwcu po zdrowie

W ramach akcji przygotowanej przez Przychodnię Weterynaryjną Retina i firmę Purina przez cały czerwiec zapraszamy Waszych pupili na badanie kliniczne. Każdy zbadany przez naszych lekarzy pacjent otrzyma prezent od firmy Purina. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt.

OKULISTYKA WETERYNARYJNA, JASKRA - wykłady dla lekarzy weterynarii w Krakowie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Pierwszy z cyklu wykładów już za nami. Przed nami odwiedziny w Poznaniu i Gdańsku. Było owocnie. Wszystkim zebranym dziękuję za świetną atmosferę. Do zobaczenia. P.stefanowicz