Okulistyka weterynaryjna

Certyfikat badania chorób dziedzicznych oczu psów. Mikrochirurgia. Operacje zaćmy

Przyjazna Przychodnia weterynaryjna

Weterynarz Kraków - Dębniki, Ruczaj.

Wieloletnie doświadczenie internistyczne i chirurgiczne

EKG, USG, RTG, Endoskopia

News

Okulistyka na kongresie PSLWMZ

Za nami niezwykle udana sesja wykładowa na największym w Polsce kongresie weterynaryjnym. Sala pękała w szwach. Doktor Stefanowicz wygłosił wykład o postępowaniu chirurgicznym w przypadkach jaskry. Z dumą informujemy również, że doktor Paweł Stefanowicz został wybrany wiceprzewodniczącym sekcji okulistycznej  Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierzat. 

USG DOPPLER, Monitoring ciąży u psa i kota.

              USG ciąży u suk można przeprowadzić już od 21 dnia po pokryciu, jednak optymalnym terminem na wykonanie pierwszego badania sonograficznego jest 25, 26 dzień. W tym dniu widoczna jest po raz pierwszy czynność skurczowa serca płodu, która jest w przybliżeniu dwa razy większa niż u matki. Dzięki diagnostyce ultrasonograficznej możemy bezpiecznie monitorować rozwój ciąży na każdym jej etapie. Nie jesteśmy w stanie natomiast określić liczebności miotu. W tym przypadku bardzo pomocne jest badanie radiologiczne, które możemy wykorzystać już od 45 dnia ciąży.

Laser operacyjny CO2

https://www.youtube.com/watch?v=sVudejqAtZI&;feature=youtu.be

Z przyjemnością informujemy, że Przychodnia Weterynaryjna Retina Pawła Stefanowicza jest wyposażona w nowoczesny laser operacyjny CO2 umożliwiający bezkrwawe i precyzyjne wykonanie wielu specjalistycznych procedur chirurgicznych. Zamieszczony powyżej film pokazuje jedną z operacji wykonanych u nas przy użyciu lasera CO2.  

Serdecznie dziękujemy za maile i wysokie oceny w internecie. Niezmiennie staramy się zasłużyć na wystawiane przez Was opinie, takie jak: "dobry weterynarz", czy "najlepszy weterynarz w Krakowie". 

Badania okulistyczne - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 2015

 

Jak co roku zapraszamy Państwa podopiecznych na badania okulistyczne pod kątem chorób dziedzicznych, których wynik potwierdzany będzie certfikatem. Badania będą się odbywać podczas Wystawy Psów Rasowych w Krakowie w dniach 20 - 21.06.2015

Zapraszamy.