Okulistyka weterynaryjna

Certyfikat badania chorób dziedzicznych oczu psów. Mikrochirurgia. Operacje zaćmy

Przyjazna Przychodnia weterynaryjna

Weterynarz Kraków - Dębniki, Ruczaj.

Wieloletnie doświadczenie internistyczne i chirurgiczne

EKG, USG, RTG, Endoskopia

News

Zapraszamy na czat.

Serdecznie zapraszamy na czat na oficjalnym blogu Royal Canin. Na pytania będzie odpowiadał doktor Paweł Stefanowicz. http://www.royal-canin.pl/blog/pl/11/chat

Do zobaczenia.

Nowa twarz w zespole Przychodni Retina

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowego lekarza w naszym zespole. Pani dr Justyna Mazur jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (2014r.) Interesuje się interną małych zwierząt, a w szczególności nefrologią. Koty to jej ulubieni pacjenci, ale każde chore zwierzę będzie mogło liczyć na jej pomoc. Zamierza rozwijać swoje umiejętności w diagnostyce obrazowej. W lecznicy otacza troskliwą opieką pacjentów hospitalizowanych.

Badania okulistyczne - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 2014

Przypominamy o planowanych badaniach okulistycznych pod kątem chorób dziedzicznych, które będą się odbywać podczas Wystawy Psów Rasowych w Krakowie w dniach 14-15 06. 2014r. 
Zapraszamy. 
Szczegóły w linku poniżej. 
http://www.zkwpkrakow.pl/badania.htm

Majowe konsultacje w Częstochowie


Zapraszamy na konsultacje okulistyczne tym razem do Częstochowy. Badania odbywać się będą 30 maja br. w Przychodni Weterynaryjnej Feniks, mieszczącej się przy ulicy Okólnej 113A. 
Podczas dnia konsultacyjnego możliwe będzie również zbadanie psów rodowodowych pod kątem chorób dziedzicznych oczu z wynikiem potwierdzonym certyfikatem. 
Więcej szczegółów można znaleźć tutaj:http://www.przychodniafeniks.pl/PL/Aktualnosci/

Badać będzie oczywiście lek. wet. Paweł Stefanowicz. Zapraszamy!